Ірина Білик розповіла про імовірність роману з чоловіком-політиком

Ірина Білик зізналась, чи зайняте зараз її серце

Відома співачка, народна артистка України Ірина Білик розповіла чи знайшла кохання після недавнього розлучення з чоловіком та, кого сьогодні вважає найголовнішим чоловіком у своєму житті.

Ірина Білик з початку війни зазнала чималих втрат. Рашисти якийсь час жили в її будинку на Київщині та завдали йому великих збитків. А потім стався скандал з ексчоловіком співачки, який за її спиною організував у росії пропагандистський концерт. В інтерв’ю з ведучими каналу «Україна» Славою Дьоміним і Лілією Ребрик у «Ранку з Україною» Ірина Білик зізналась, чим живе зараз і чи отримує квіти від чоловіків.

«Одразу після розлучення жінка не може потрапити у наступні стосунки, тим більше у такий буремний час. Зараз я взагалі відпочиваю від чоловічої уваги. Вже в мирний час, думаю, обов’язково знайду свого обранця, – зізналась Ірина Білик. – Квітів наразі теж немає. Я весь час проводжу з сином. Готую його до школи – ми вчимося писати, читати. Няні зараз немає у нас, тому я все роблю сама».

Ирина Билык с младшим сыном Табризом
Ірина Білик з молодшим сином Табрізом

Крім того, Ірина Білик поділилась своїми віщими снами, в одному з який з’явився відомий політик, та жартома зазначила, що раніше їй пророчили такий роман.

«Нічого поганого мені за цей час не снилось. Сняться лише друзі та незнайомі друзі. До речі, мені наснився прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, прямо перед голосування з приводу того, чи залишиться він на своєму посту. Уві сні він мене обійняв, – коментує зірка в «Ранку з Україною». – Мені, до речі, пророчили, що на середині моєї кар’єри я матиму повагу з боку політиків».

Ирина Билык
Ірина Білик

Ірина Білик розповіла про психічно хворого молодшого брата, про якого рідко говорить.

Фото: Інстаграм