Григорій Решетник відповів хейтерам щодо виїзду за кордон під час війни

Це принципова позиція: ведучий Григорій Решетник пояснив, чому не планує переїжджати до іншої країни

Нещодавно Григорій Решетник разом з родиною вирушив до Варшави та Праги з надважливою місією – участю у благодійних заходах задля підтримки України. Зібрані кошти організатори передають на потреби ЗСУ. Ведучий «Неймовірної правди про українців» та нового проєкту СТБ «Як ти? З Григорієм Решетником» – відповів на звинувачення хейтерів щодо виїзду за кордон та пояснив, чому він з родиною не планує залишати Україну.

Григорій Решетник
Григорій Решетник

«По-перше, Решетники ніколи не порушують закон. В Україні у воєнний час багатодітному батькові дозволено  виїжджати за кордон з родиною. По-друге, поїздка мала не туристичний характер, а благодійний. У Варшаві та Празі я вів концерти, мета яких – зібрати кошти на потреби ЗСУ. Я працював безкоштовно, без власної вигоди. Моє сумління абсолютно чисте і перед собою, і перед українцями, – аргументує Григорій Решетник. –

Якби ми з родиною хотіли виїхати в іншу країну, ми б не сиділи в Україні всі ці три місяці, не переховувались би у бомбосховищах. Наші діти не знали б, що таке сирени та війна. Після благодійного турне ми одразу повертаємось в Україну. Не після перемоги, не через два роки, а зараз. Аби бути разом з українцями. І це принципова позиція Решетник-family».

Григорій Решетник із сім'єю на площі у Варшаві
Григорій Решетник із сім'єю у Варшаві зустрівся із Ектором Хіменесом-Браво

Ведучий відзначив, що у цей складний час кожному з нас важливо прикладати максимум зусиль, аби наблизити перемогу.

«Я вражений світовою підтримкою. Але хочу, аби вона продовжувалась і надалі. Тільки разом, спільними зусиллями, ми захистимо нашу країну та переможемо», – запевняє Решетник.

Фото: пресслужба СТБ, Інстаграм