Даніель Салем отримав контузію й втратив слух

Даніель Салем потрапив під обстріл під час виконання бойового завдання

Ведучий програми «Зірковий шлях» на полі бою отримав контузію, внаслідок чого втратив слух. Команда проєкту зв’язалася з ним, щоб дізнатися, як він почувається, але Даніель Салем не скаржився на контузію, яку нещодавно отримав.

«Все добре! У мене легка контузія й втрата слуху на ліве вухо. Лікарі сказали, що ще не знають, коли слух повернеться. Дякувати Богу, ми нікого не втратили. У нас чотири поранених», - розповів Салем.

За словами ведучого спочатку ворог стріляв, а потім розлютився і почав закидати наших хлопців усім, що в нього було. Більше про цю ситуацію Даніель Салем не міг нічого розказати, тому що йде війна, і кожна дрібничка може видати агресору наші позиції.

«У нас була дуже крута партизанська історія. Ми виконали завдання», - каже Даніель.

Даніель Салем і Коля Серга
Даніель Салем і Коля Серга

«Зараз я так боюся! – з усмішкою зізнався ведучий. –  Але як правильно пояснити свій стан? Це захисна реакція. Колись мені тато сказав: «Завжди усміхайся». Я впевнений, що в кожного з нас є певний шлях і певний час, який нам відміряли. І якщо ми будемо сумніватися – втратимо дуже багато часу. Я зараз тут усміхаюся, тому що мені страшно».

Салем не взяв лікарняний і зараз служить в Миколаєві. Попри контузію Даніель Салем захищає країну, хоча дуже скучив за роботою в студії. Але він розуміє, що сьогодні його місце саме поряд з хлопцями ЗСУ.

Даніель Салем
Даніель Салем