Букмекери пророкують перемогу Kalush Orchestra на Євробаченні-2022 з нечуваним відривом

Представник України, гурт Kalush Orchestra, пройшов у фінал пісенного конкурсу Євробачення-2022 з піснею «Stefania» та виступатиме у першій частині фіналу 14 травня.

До останнього моменту букмекери пророкували перемогу у Євробаченні Італії, але станом на зараз фаворити – Україна. У гурта Kalush Orchestra шанси на перемогу 50 відсотків! Українські музиканти також дуже вірять у свою перемогу.

Таблиця Євробачення букмекерів
Таблиця Євробачення-2022 у букмекерів після першого півфіналу

Фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк розповів журналістам Суспільного мовлення про свої враження від виступу.

«Перша емоція, коли дізнався, що Kalush Orchestra потрапив у фінал — бурхлива емоція, яку не описати словами. Якщо ви дивилися, можна побачити, наскільки ми були емоційні. Але інтрига була, нас тримали трохи у напрузі. Ми дуже раді, що вийшло так. Євробачення під час війни дуже важливе. Тому що нашу культуру хочуть знищити, а ми тут є, щоб показати, що вона жива. Наша музика жива, красива та має свій власний почерк, — поділився Олег Псюк і додав: — Вітаю всю Україну із виходом до фіналу Євробачення, дякую всім українцям, які голосували за нас за кордоном, велика подяка всім, далі буде… Маємо надію на перше місце».

Kalush Orchestra
Kalush Orchestra

Глядачі в арені Pala Olimpico слухали пісню «Stefania» стоячи з українськими прапорами та вітали їх бурхливими оплесками. Учасники Ісландії і Латвії під час оголошення результатів тримали прапори України на знак підтримки.

Олег Псюк, своєю чергою, подякував країнам за підтримку: «Ця емпатія щира, не лише на словах. Всім велика подяка, хто підтримує Україну».

Пряма трансляція першого півфіналу пісенного конкурсу Євробачення-2022 велася на всіх платформах Суспільного: на телебаченні, радіо, на діджитал-платформах і навіть у додатку «Дія». Коментував музичну подію незмінний Тімур Мірошниченко. Ведучими пісенного конкурсу Євробачення 2022 — Алессандро Каттелан, Лаура Паусіні та Міка.

Kalush Orchestra
Kalush Orchestra на конкурсі Євробачення у Турині

Другий півфінал відбудеться 12 травня, фінал Євробачення-2022 — 14 травня у італійському місті Турин.

Фото: Інстаграм Kalush Orchestra, Суспільне мовлення