Авторка бестселлеру «Маленьке життя» Ханья Янагіхара написала нову книгу «У бік раю»

Американська письменниця Ханья Янагіхара, всесвітня популярність до якої прийшла після виходу книг «Маленьке життя» та «Люди серед дерев», 11 січня випустила нову книжку «У бік раю» («To paradise»). Про це повідомила сама авторка, написавши пост в Інстаграм. Нову книгу вже можна купити у США, Канаді, Великій Британії, Австралії, Німеччині, Нідерландах, Новій Зеландії, ПАР, Індії.

«Я безмежно вдячна своїм видавцям, книготорговцям і, перш за все, читачам за вашу надзвичайну підтримку та хвилювання. Це найбільша честь і дар мого життя», - написала Ханья Янагіхара в Інстаграм.

Ханья Янагіхара «У бік раю» («To paradise») обкладинка книги
Ханья Янагіхара «У бік раю» («To paradise»)

Книга «У бік раю» вийде у Бразилії та Італії у січні, у Фінляндії у серпні, у Франції у вересні, в Ізраїлі та Швеції у березні, в Норвегії у квітні, в Іспанії у лютому, в Росії у грудні. Скоро будуть відомі дати виходу роману«У бік раю» («To paradise») у Данії, Греції, Угорщині, Литві, Польщі, Португалії, Румунії та Туреччині. Коли з’явиться книга в Україні, поки що не повідомляється.

Новий роман Ханьії Янагіхари складається з трьох історій, дії яких розгортаються у різних часових проміжках. Дія першої історії – у видуманих Сполучених Штатах 19 століття, друга – у реальному Нью-Йорку 80-х років 20 століття, а третя – у майбутньому, де людство стикається з багаточисельними епідеміями. У всіх трьох історіях письменниця описує проблеми сучасного суспільства та як людство їх вирішує.

Ханья Янагіхара «У бік раю» («To paradise»)
Ханья Янагіхара «У бік раю» («To paradise»)