“Ангели все знають”: Тіна Кароль та Ivan NAVI презентували дуетну пісню

20 серпня відбувся реліз альбом-дуетів Тіни Кароль “Молода кров” до 30-річчя Незалежності України. Одну з пісень співачка записала з Ivan NAVI – найпопулярнішим артистом на радіо в Україні у 2020 році.

Співпраця між артистами розпочалась з вибору. Тіна Кароль надіслала Ivan NAVI дві пісні. І артист записав обидві, щоб остаточно зрозуміти, яка з них ближча для нього. Саму ж пісню “Ангели все знають” артисти записали практично з перших дублів. Саундпродюсером треку став Євген Філатов.

Ivan NAVI
Ivan NAVI

Ivan NAVI: «Ангели все знають» - це пісня наповнена мурашками, вона про lovestory, придуману на небесах. Ми - люди можемо ходити своїми дорогами, втікати один від одного по буденних справах, та не здатні змінити те, що створено на небі. Для мене особливо приємно заспівати цю пісню з Тіною Кароль. Вважаю, що у нас вийшла справжня магія.”

Напередодні релізу, Ivan NAVI в своєму Instagram виклав архівне відео з підписом “це не перший мій дует з Тіною Кароль” чим заінтригував своїх шанувальників. Артист згадав як у 2018 році під час концерту “Вечір прем’єр з Катериною Осадчою” вони імпровізовано заспівали разом пісню “Зіронька” Олександра Пономарьова.

Тіна Кароль та Ivan NAVI
Тіна Кароль та Ivan NAVI

Окрім того, у спеціальному відео про проект “Молода Кров” Ivan NAVI зізнався, що рік тому на запитання журналістів – з ким він би хотів записати наступний дует, артисту прийшла на думку саме співачка Тіна Кароль, хоча в той момент він абсолютно не знав як мають так зійтись зірки, аби це сталось в найближчому майбутньому.

Тіна Кароль x Ivan NAVI - Ангели Все Знають

До цього ми писали про дует Тіни Кароль з гуртом KAZKA.

Фото: прес-служба