alyona alyona розповіла, скільки грошей витрачає на місяць

Реперка alyona alyona сьогодні одна з найпопулярніших співачок в українському шоу-бізнесі. Однак, як зізналася артистка, живе вона дуже скромно і майже всі свої гонорари витрачає на творчість і вкладає у музику. У alyona alyona досі немає своєї власної квартири і машини з водієм. Містом у справах вона пересувається на таксі.

«Майже кожен таксист, якій мене впізнає, питає: «А чого не на своїй машині?».

І вони дивуються та сміються на мою відповідь, що на своє авто я ще не заробила. Усі думають, що в артистів космічна кількість нулів та всюди запах доларів.

Насправді будь-який бізнесмен знає, що кожна справа спочатку вимагає КОЛОСАЛЬНИХ вкладень. І тільки через декілька років тяжкої праці та інвестицій своїх нервів, може з’явитися якийсь прибуток. І навіть після цього потрібно продовжувати інвестувати у своє діло», - розповідає alyona alyona.

alyona alyona
alyona alyona

Зі своїх 100% заробітку, які артистка отримує за всю свою діяльність, собі залишає тільки 20%. Інші 80% вкладаються в роботу (зйомка кліпів, зарплата членам команди, оплата послуг тих, з ким співпрацює). А ще з усіх грошей, які надходять alyona alyona, 13% відсотків йде на благодійність. Так, співачка вважає, що завжди є той, кому треба набагато більше, ніж їй.

«Найбільше грошей я витрачаю на житло, проїзд та харчування. Я досить часто їжджу на таксі, бо по дорозі на задньому сидінні встигаю зробити багато справ — дзвінки, zoom, відповіді на повідомлення. А ще в цьому році планувала відвідувати курси водіїв, але не знаю чи вийде.

Підбиваючи усі транзакції , в місяць я витрачаю приблизно 1000-1500$.

Але останнім часом ця цифра більше, бо зараз я займаюсь переїздом, ходжу по будівельних магазинах з Денисом — докуповуємо необхідні речі, щоб вдосконалити своє гніздечко», - каже епатажна артистка.

alyona alyona
alyona alyona

А ще alyona alyona відмовилася від використання натурального хутра.

Фото: Інстаграм