Wellboy випустив дебютний альбом «8 марабу»

Співак Wellboy, що на початку повномасштабного військового вторгнення пішов від свого продюсера Юрія Бардаша, активно і продуктивно сам продовжив свій творчий шлях. Хлопець випустив свій перший студійний альбом під назвою «8 марабу» та одночасно з цим і нову ліричну пісню «Додому». В альбомі 8 пісень, дві з яких слухачам вже відомі – «Гуси» та «Стиль». На жаль, у ньому немає хітів «Вишні» та «Ворогів на ножі». 

«8 марабу» вийшов різножанровим. Тут не тільки реггетон, який притаманний Wellboy, а й дискофанк, хіп-хоп та, навіть, поп-рок. Робота над платівкою почалася під час повномасштабної війни в Україні. Творча команда весь час жила і працювала у Києві. Це наклало відбиток на пісні. 

Wellboy
Wellboy

«8 марабу» – і про біль розлуки коханих, і про тугу за батьківською хатою, і футуристичні прогнози на майбутній рік, і про кохання, що завжди на часі, й внутрішню силу людини, і про надію крізь відчай, і навіть зневагу до вчинку колишнього продюсера.

У відеороботі «Додому» поєднано декілька ідей: спіраль життя по якій рухаємося, та туга за родинним вогнищем, де формується людина. Також велика роль відведенажіночій енергії, жінкам,  які завжди поруч. Бабуся, мама, жінка, сестра, або донька – саме вони заряджають рухатися вперед та допомагають пройти нелегкий життєвий шлях.

«Лелека став символом альбому.  Мені цей птах до душі. Бо він приносить гарні новини та діточок, і я вірю, що Україна переродиться після війни і скоро запанує мирне небо», – розповідає про сенси пісні та відео Wellboy.

Wellboy
Wellboy

«Родину я вважаю найважливішим, що у нас є. Родина ніколи від нас не відвернеться. По життю можуть змінюватися друзі, вороги, але сім’я в нас одна. Хотілося показати, що треба гартуватися, зберігати це багаття, грітися разом, обійматися і триматися купи у такий важкий час для України. Все неодмінно буде добре, ми всі повернемося додому рано чи пізно. Я від серця бажаю кожному найближчим часом повернутися до свого дому!» – коментує Wellboy.

Wellboy - Додому

Фото: пресслужба

Tags