Ведуча ТСН Наталя Островська запустила влог про вагітність

Вагітна в ТСН: Наталя Островська розвінчує міфи про вагітність у новому Ютуб-проєкті

Нове життя народжується навіть під час великої війни. За даними Опендатабот - 2022 року в Україні було зареєстровано народження понад 209 тисячі дітей. Хоча це і менше, ніж минулих років - нові українці з’являються на світ. 

Ведуча ТСН на “1+1 марафон” Наталя Островська готується вперше стати мамою. Для того, щоб допомогти іншим майбутнім матусям - вона запустила Ютуб-проєкт “Вагітна у ТСН”, де на власному досвіді та за допомогою лікарів, психологів, дієтологів розбиратиме різні теми, які турбують вагітних. Перший випуск проєкту Наталя присвятила подорожам вагітних, зокрема польотам в літаках, про які існує багато упереджень. 

Наталя Островська
Наталя Островська

“Спілкування під час війни - це порятунок одне одного. А спілкування з жінками, які наважились народжувати у непрості часи, ще більше потрібне ніж раніше. Я запускаю влоги про вагітність у війну, спілкуватимусь з лікарями, психологами, дієтологами. Питатиму все, що турбує жінок в період очікування дитини, ділитимусь власними переживаннями. Дуже розраховую на вашу підтримку”, - ділиться Наталя Островська.

Наталя Островська
Наталя Островська

На сьомому місяці вагітності ведуча полетіла до США, де взяла участь у благодійному вечорі на підтримку України. Там вдалося зібрати загалом понад 1 мільйон гривень на допомогу українським військовим. Готувалась до перельоту Островська з лікарем-акушером Олегом Маланчуком, інтервʼю з яким - у її влозі.

Наталя Островська і Олег Маланчук сидять у саду
Наталя Островська і лікар-акушер Олег Маланчук
Олег Маланчук
Олег Маланчук

Загалом, лікарі радять перед тривалим польотом пройти консультацію та отримати довідку про термін вагітності, зробити УЗД-знімок. Це обов’язково потрібно показати на стійці реєстрації. Ризики для майбутніх мам та малечі - індивідуальні медичні протипоказання, проблеми з тиском та серцем. Лікар наголошує на дотриманні низки рекомендацій:


1.    Не їсти продукти, що викликають метеоризм
2.    Не вживати кофеїн, міцний чай
3.    Обирати вільний, комфортний одяг і відкрите взуття
4.    Взяти з собою компресійні панчохи
5.    Виконувати індивідуальні рекомендації лікаря

Ведуча ТСН Наталя Островська
Вагітна ведуча ТСН Наталя Островська