Сніжана Онопка показала свого другого чоловіка
Сніжана Онопка вдруге вийшла заміж. Весілля 37-річна топ-модель зіграла ще у квітні, але тільки зараз поділилася фотографіями зі своїм новим чоловіком. А у сторіс написала: «Втомлена, але дуже щаслива. Я дружина найкращого чоловіка у світі».
Сніжана Онопка написала раніше в соцмережах, що нарешті дуже щаслива: «Щаслива заміжня жінка. Хочу сказати вам дещо – після війни, жахливого розлучення, я нарешті дуже щаслива, тому що одружена з найчарівнішим чоловіком на цілій планеті. Вірте у свої мрії».
Нагадаємо, раніше 9 років Сніжана Онопка була одружена з донецьким бізнесменом Миколою Щуром. Модель зізналася, що зазнавала постійного аб’юзу з боку свого чоловіка.
![Сніжана Онопка з чоловіком](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-05/snizhana_onopka_z_cholovikom.jpg?itok=biV4FB6e)
Сніжана Онопка з другим чоловіком
![Сніжана Онопка з чоловіком](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-05/snizhana_onopka_z_cholovikom_1.jpg?itok=mk_DPdUp)
Сніжана Онопка вдруге вийшла заміж
![Сніжана Онопка](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-05/onopka.jpg?itok=_jXlpAbN)
Сніжана Онопка щаслива заміжня жінка
![Сніжана Онопка](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-05/snizhana_onopka_1.jpg?itok=4rRbZC0H)
Сніжана Онопка
![Сніжана Онопка](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-05/snizhana_onopka.jpg?itok=7GDK1dU7)
Сніжана Онопка