Слідом за Лорак та Повалій: Регіна Тодоренко отримала російське громадянство
Останнім часом російське громадянство отримало багато відомих українців, які переїхали до Росії і які мовчать про війну: Регіна Тодоренко, Юрій Бардаш, Таїсія Повалій, Джиган, Анна Asti.
Ймовірно, до цього кроку їх змусили нові закони - голова Федерального проекту боротьби з корупцією Віталій Бородін запропонував Держдумі РФ позбавити заробітку артистів, які не мають російського громадянства та відкрито не підтримують війну.
![Регіна Тодоренко](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/todorenko.jpg?itok=KNeloq9b)
Як пишуть російські ЗМІ, українська співачка, уродженка Одеси, Регіна Тодоренко отримала російське громадянство. Вона вже багато років живе в Москві, вийшла заміж за музиканта Влада Топалова, з яким народила сина та доньку. Під час війни вона жодним чином не підтримувала Україну і не засуджувала російську військову агресію.
Так само мовчить про російські військовій злочини і співачка з Чернівців Ані Лорак, яка тільки планує отримати російське громадянство. Відомо, що вона вже подала всі необхідні документи.
![Ані Лорак](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/ani_lorak1.jpg?itok=G5VdAGta)
Анна Asti (справжнє ім’я – Анна Дзюба), яка родом з Черкас, отримала російський паспорт ще на початку жовтня 2023 року. Репер з Одеси Джиган, який багато років живе у Москві, має дружину-росіянку, відому блогерку Оксану Самойлову, показав свій російський паспорт на останніх виборах, проголосувавши за диктатора Володимира Путіна. Громадянство Росії він отримав напередодні, у березні цього року.
![Анна Asti](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/anna_asti.jpg?itok=YQX2VlMc)
Також на вибори з російським паспортом, який отримав у січні 2024 року, сходив і екс-продюсер Quest Pistols і «Гриби» Юрій Бардаш, прокоментувавши це так: «Українці, як у вас там із демократією? На вибори сходили? Ви ж стільки кричите за свободу. А насправді Зеленський забрав у вас все: і право на голос, і право на життя. Ми тут у Росії стежимо за вашою вакханалією, і всією країною обираємо Путіна як імунітет від дебілізму каструлеголової прокази».
Таїсія Повалій, яка поїхала жити до Москви у 2014-му, після Революції Гідності, отримала російське громадянство минулого року, на День Незалежності України. Але про російський паспорт стало відомо лише зараз, коли співачка запостила фото з виборчої дільниці.
![Таїсія Повалій](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-03/taisiya_povaliy.jpeg?itok=pbgg8Tpv)