Нацвідбір на Євробачення-2023: відомі імена фіналістів

Суспільне Мовлення оприлюднило список з десяти фіналістів Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2023 від України. Фінал відбудеться рівно за місяць — 17 грудня у Києві.

Учасники фіналу:

    2TONE — «Квітка»
    Angelina — «Stronger»
    DEMCHUK — «Alive»
    FIINKA — «Довбуш»
    Jerry Heil — «WHEN GOD SHUT THE DOOR»
    KRUTЬ — «Колискова»
    Moisei — «I'm Not Alone»
    OY Sound System — «Ой, тужу»
    Tember Blanche — «Я вдома»
    TVORCHI — «Heart Of Steel»

Нацвідбір на Євробачення-2023
Нацвідбір на Євробачення-2023

«Я дуже вдячний всім музикантам, які за дійсно складних обставин, і емоційних і побутових, — часто під сиренами та обстрілами, у підвалах та за відсутності світла — спромоглися зробили цю важливу роботу.

Завдання складне, бо крім того, щоб написати хорошу пісню, яка чіпляє людей, записати її в студії та виконати наживо на прослуховуваннях, учасники фіналу мали виконати всі правила, встановлені Нацвідбором.

В результаті великої спільної роботи команди Суспільного та музикантів, які подали свої пісні на участь у Євробаченні-2023, цього року у фіналі ми почуємо багато цікавої нової української музики дуже різних стилів, і я впевнений, що кожен слухач знайде там свого фаворита. За межами цієї десятки лишилося ще багато яскравих музикантів, які, я вірю, скоро скажуть своє слово в українській музиці.

Це дає надію і впевненість, що наступні відбори будуть не менш цікаві», —  прокоментував музичний продюсер Нацвідбору на Євробачення-2023 Дмитро Шуров (Pianoбой).

Презентація пісень учасників фіналу та жеребкування, яке визначить порядок виступів фіналістів, відбудеться на початку грудня.