Морпіх Михайло Діанов допоміг Олі Поляковій зібрати 2 млн гривень на протезування для військових

Оля Полякова зібрала понад 2 мільйони гривень на протезування українських військових

Співачка перевищила вдвічі заплановану суму збору та розсекретила ім'я благодійника рекордного внеску. Ним став військовий, захисник «Азовсталі» Михайло Діанов. Саме він пожертвував 1 700 000 гривень, зібраних йому українцями, на біонічні протези для постраждалих під час війни.

На початку жовтня Оля Полякова долучилася до команди благодійної платформи dobro.ua та Національного реабілітаційного центру Unbroken на базі Першого медоб‘єднання Львова, ставши амбасадоркою проєкту «Протези для Незламних», та ініціювала власний збір коштів на лікування, реабілітацію та протезування українських військових. У рамках цієї ініціативи співачка запустила свій онлайн-марафон «Разом нас мільйони» за участю зірок, метою якого стала сума збору одного мільйону гривень.

Михайло Діанов, Оля Полякова
Морпіх Михайло Діанов, Оля Полякова

За три тижні Поляковій вдалося не лише зібрати необхідні кошти, а й збільшити вдвічі результат завдяки підтримці українського військового, морпіха та захисника Маріуполя Михайла Діанова, який перерахував суму в 1 мільйон 700 тис гривень, надісланих йому українцями на лікування.

«Я дуже пишаюся кожним, хто долучився до благодійної ініціативи «Разом нас мільйони. Протезування для Незламних» і зробив свій внесок у лікування наших військових. За три тижні разом з благодійниками платформи dobro.ua ми зібрали понад 2 мільйони гривень - значну суму, яка пришвидшить протезування українських захисників, що втратили кінцівки під час виконання службового обов'язку. Я неймовірно вдячна Михайлу Діанову, легендарному оборонцю Маріуполя, за те, що він зробив і продовжує робити для України. Його сума пожертви склала рекордні 1 мільйон 700 тисяч гривень. Це просто фантастично!» - прокоментувала Оля Полякова.

Михайло Діанов, Оля Полякова
Михайло Діанов, Оля Полякова

Михайло Діанов: «Понад 8 місяців як я живу, користуючись однією рукою. До багатьох обмежень я звик. Певний час я думав, що так вже буде завжди і ця думка дуже важка. Бо завжди так не має бути. Ні в мене, ні в інших хлопців, у яких ситуація ще тяжча.

Я шукав варіанти, як переадресувати частину вашої допомоги саме тим, хто як і я потребує повернення можливості обіймати рідних обома руками, а також ходити, можливо й тримати зброю. Це дуже важливий для мене напрямок, і я знайшов тих, хто вже допоміг багатьом ветеранам. Дякую Олі за дуже своєчасну ініціативу і те, що саме завдяки їй я дізнався про проєкт. 1 700 000 гривень з ваших донатів передаю на «Протези для Незламних» Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ. Гроші підуть на закупку якісних біонічних протезів. Це все ваша допомога, за яку я вкотре кажу дякую».

Михайло Діанов, Оля Полякова
Захисник "Азовсталі" Михайло Діанов, Оля Полякова

Нагадаємо, що благодійний онлайн-марафон «Разом нас мільйони» відбувся 3 листопада на сторінці Олі Полякової в Instagram. Три години поспіль співачка разом зі своїми зірковими колегами, військовими, спортсменами та журналістами спілкувалися в прямому ефірі, аби зібрати необхідну суму на закупівлю біонічних протезів для постраждалих  українців, яким надають допомогу в Національному реабілітаційному центрі «Незламні». До благодійної ініціативи долучилися: Маша Єфросиніна, Дмитро Гордон, Алеся Бацман, Юрій Горбунов, Анрі Джохадзе, Таня Пилипчук, Олексій Суханов, Даша Астаф‘єва, Жан Беленюк та Михайло Юрчук.

Фото: пресслужба