Холостяк повертається: військовий Олександр «Терен» Будько став головним героєм 13 сезону

Головне романтичне реаліті країни повертається на телеканал СТБ. Новий Холостяк — військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги «Історія впертого чоловіка» та учасник національної збірної Invictus Games Олександр «Терен» Будько!

Олександру 28 років. 24 лютого 2022 року він пішов добровольцем захищати країну. А незабаром став командиром взводу 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ» з позивним «Терен». Важке поранення в боях за Харківщину, втрата обох кінцівок, протезування і складна реабілітація не зупинили Терена на шляху до своїх мрій. В його серці - безмежна любов до України та життя. Любов, з якою він може все. 

Олександр «Терен» Будько
Олександр «Терен» Будько - герой 13 сезону Холостяк

Активний спосіб життя, подолання внутрішніх та зовнішніх барʼєрів, розвиток інклюзії в Україні та допомога в соціалізації ветеранів по поверненню з фронта – одні з цілей діяльності Терена. Сьогодні його ім’я знають не тільки в Україні, а й у світі. Призер з плавання міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених», співавтор та ведучий відомого YouTube-проєкту «Відвал ніг, або All інклюзив». Співавтор благодійних лімітованих колекцій прикрас та одягу, кошти з продажу яких спрямовано на потреби Сил оборони. Він танцював разом з артистами трупи United Ukrainian Ballet на сцені в Каліфорнії (США). Про нього зняли фільм «Перший ряд» (Front Row), продюсеркою якого виступила американська зірка Сара Джесіка Паркер. Ним захоплюється британська королівська родина, та йому аплодували Канни. І це - тільки початок.

Олександр «Терен» Будько
Олександр «Терен» Будько - новий Холостяк

«Холостяк для мене — це шанс зустріти свою людину, з якою хочеться спробувати створити сім’ю, — зізнається Терен. — На власному досвіді знаю, що дива можна чекати звідусіль, і вірю, що на телепроєкті можна знайти кохання. Звісно, це також крута можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які змінюють нас на краще.

Я не шукаю ідеал. Я шукаю ту, чиїм внутрішнім світом буду захоплюватись. Мене цікавлять розумні прогресивні дівчата, з якими можна легко спілкуватися на будь-які теми. Які щиро реагують на жарти, тому що я багато жартую й інколи досить нетипово. Мені дуже відгукується, коли дівчина прагне змін у собі та в суспільстві. І мені важливо, щоб вона була україномовна, підтримувала всі ідеї єдиної, соборної, міцної України без ніяких сумнівів. Щоб це була людина з високою повагою до ветеранів, якій не байдужі теми безбар’єрності та інклюзивності простору».

Вперше за всі сезони телеканал СТБ одночасно оголошує ім’я Холостяка і запрошує у проєкт дівчат, які хочуть побудувати стосунки з Тереном. 

Анкета для дівчат за посиланням

Олександр «Терен» Будько
Олександр «Терен» Будько - герой 13-го сезону Холостяк
Олександр «Терен» Будько, Григорій Решетник
Олександр «Терен» Будько та незмінний ведучий Холостяк - Григорій Решетник

Про Олександра:

- Олександр Будько (позивний «Терен»). Український захисник, ветеран російсько-української війни, учасник національної збірної «Invictus Games».

- Народився 13 травня 1996 року у місті Рівне. Має технічну освіту. Активно займався спортом - пауерліфтинг та єдиноборства.

- З початком повномасштабного вторгнення доєднався добровольцем до лав ЗСУ, а в травні 2022 року вирушив на фронт як командир взводу вогневої підтримки батальйону «Карпатська Січ».

- У тому ж році в День незалежності України під час боїв на Ізюмському напрямку отримав важке поранення, через яке  втратив обидві кінцівки. Після трьох місяців відновлення став на протези, подав заявку до національної збірної Invictus і розпочав активну діяльність, пов’язану з адаптацією та соціалізацією військових після поранень.

- У травні 2023 року став зіркою благодійного вечора 76-го кінофестивалю у Каннах, присвяченого Україні. Під час заходу відбувся благодійний аукціон — гості зібрали більше 55 тисяч євро на закупівлю евакуаційних швидких та розвиток військової медицини. 

- Влітку 2023 взяв участь у балетному перформансі на сцені в Каліфорнії (США). Разом з артистами трупи United Ukrainian Ballet танцював хореографію Емми Евелін у рамках благодійного заходу.

- Восени 2023 року у складі національної збірної виборов медаль з плавання на міжнародних змаганнях «Ігри нескорених». Став бронзовим призером на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі ISB серед чоловіків. Окрім плавання, також виступив у паверліфтингу, де увійшов до топ-5. Виступав у складі української команди з баскетболу на кріслах колісних та об’єднаної збірної — в регбі.

- Також восени 23 року став одним з героїв проєкту-присвяти  «Нескорені» від телеканалу СТБ. В рамках проєкту вийшов документальний фільм про учасників української збірної Invictus, цикл інтерв’ю, спецвипуск  «Спілкування з Нескореними» та масштабний фотопроєкт «Нескорені можуть все», реалізований СТБ в партнерстві з Укрзалізницею.
-

Став головним героєм документального фільму Front Row («Перший ряд»), продюсеркою якого виступила світова зірка Сара Джесіка Паркер. 

- У жовтні 2023 року презентував автобіографічний роман «Історія впертого чоловіка». Це перша книга Терена, у ній він розповідає про спроби потрапити до лав ЗСУ та бойовий шлях до моменту свого поранення під час контрнаступу на Харківщині.
- Співавтор та ведучий розважального інклюзивного Youtube-проєкту «Відвал ніг, або All інклюзив», в якому Олександр разом з медійними друзями подорожує Україною та досліджує міста на безбар’єрність.

- Співавтор благодійної лімітованої колекції прикрас ручної роботи «Цвіт Терену». Також у 2023 році спільно з першим в Україні інклюзивним ательє Lady Di atelier створив лімітовану колекцію дроп футболок «Залізні люди». Обидві колекцій присвячено незламному духу українців, а кошти з продажу спрямовано на нагальні потреби Збройних Сил України.