Катя Осадча у свій день народження оголосила збір коштів на житло для родини, яка опікується 10 дітьми

Телеведуча Катерина Осадча започаткувала проект “Дім для дітей”, що покликаний допомагати дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) з житлом, яке вони втратили під час війни. Першим став ДБСТ Целухіних із Луганщини, у яких війна забрала не лише дім, а й батька.

Родина Целухіних із Луганщини - особлива родина. Маючи своїх двох дітей, подружжя Ірини та Віталія взяло під опіку Руслана та його старшу сестричку Юлю. Згодом пара прихистила ще дітей, і родина розрослася до будинку сімейного типу. Зараз під опікою Целухіних десять дітей-сиріт, віком від чотирьох до шістнадцяти років. Точніше кажучи, під опікою Ірини. Бо її чоловік загинув у березні, намагаючись після чергових обстрілів погасити від пожежі їхній дім.

Катя Осадча і діти
Катя Осадча започаткувала проект “Дім для дітей”

Уже покійний Віталій вирішив не евакуюватися, а залишатися та оберігати їхнє житло у Рубіжному. Подружжя завжди мріяло про великий будинок, у якому лунатиме дитячий сміх. І він був у них, допоки росія не прийшла “визволити” українців. Так діти із будинку сімейного типу Целухіних уже вдруге втратили і дім, і батька.

«Пані Ірина абсолютно стійко і не покладаючи рук рятує своїх дітей. Рятує морально та фізично. Вона є абсолютним взірцем української жінки на війні. Втративши чоловіка та будинок і маючи під опікою десятьох дітей-сиріт, пані Ірина не здається. З неї хочеться брати приклад. Почувши її історію, познайомившись особисто, у мене не було жодних вагань, що нам потрібно допомогти родині Целухіних, зробити для них максимум», - каже відома українська телеведуча Катерина Осадча.

Катерина Осадча
Катерина Осадча і Ірина Целухіна

У свій день народження, 12 вересня, Катерина оголосила великий збір у 3, 2 мільйона гривень. На зібрані кошти телеведуча разом із благодійним фондом “Твоя опора” мають намір придбати для Целухіних будинок на Івано-Франківщині, куди вони евакуювалися.

«Ідея проекту з’явилася після тисяч історій, які ми почули, розшукуючи людей у нашому проекті “Знайти своїх”, - каже Осадча. - Кожна історія родини - це окрема історія трагедії війни в Україні. А в родин, у яких багато дітей, ця трагедія множиться на кількість дітей. Стало зрозуміло, що потрібно допомагати. Тим паче, скоро зима. А родинам з великою кількістю дітей, які залишилися без житла і без місця, де б вони могли перезимувати, діватися нікуди. Тож дуже важливо їх сьогодні підтримати».

Катя Осадча з дітками
Катя Осадча з дітками із родини Целухіних

У свій день народження телеведуча Катерина Осадча дуже просить зробити подарунок, але не для неї, а для родини Целухіних! Бо кожен донат від небайдужих українців наблизить їх до будинку, у якому десять дітей-сиріт зможуть зустріти зиму. Так, це буде не той дім, який власноруч будував покійний батько сімейства, але це буде нове місце, де діти та їхня матір почуватимуть себе захищеними.

Катя Осадча
Катя Осадча із родиною Целухіних

Підтримати ініціативу Катерини Осадчої та фонду “Твоя Опора” і допомогти дитячому будинку сімейного типу Целухіних можна за посиланням.

Фото: пресслужба