Італійський репер переїхав жити до Києва і випустив трек українською мовою

Історія італійського репера Fiamma: переїхав до України, створив власний лейбл і заспівав українською

Італієць Fiamma, який переїхав в Україну під час карантину, залишився тут жити й створювати українську музику, днями презентував свій дебютний україномовний трек “Голодний”.

“Мій трек про певний заклик не боятись, рухатись далі, йти до своїх цілей, не чекати завтра. Я закликаю відкрити людям очі, щоб вони швидко пішли і отримали те, що вони хочуть. В цій пісні поєднаний стиль, який охоплює різні звуки, отримані завдяки співпраці з італійським виконавцем Parasito і бажанням вийти з канонічного звучання, створивши щось оригінальне. Моє бажання мотивувати молодих людей досягти своєї мрії, а ще стати актуальним артистом і привести європейські мейджор-лейбли в Україну”, — говорить Fiamma.

Fiamma
Fiamma

Під час карантину артист переїхав до Київа, а до того проживав на італійському острові Іскія та в Неаполі. До війни Fiamma вивчав та вдосконалював українську мову, а також свої художні та музичні здібності. Незважаючи ні на що, він залишається в Києві і називає його своїм домом.

“Я вирішив повернутися в Україну, щоб побачити свого батька та решту моєї родини після багатьох років в Італії. Для мене Україна тепер як другий дім, місце, яке належить мені, місце, звідки я родом, і країна, яку я підтримую. Я знайшов натхнення в написанні своїх текстів українською, коли повернувся сюди. Спочатку мені було важко розмовляти українською, але з часом, коли я писав пісні італійською і в той же час вивчав українську мову, вирішив написати пісню своєю мовою і був вражений процесом”, — ділиться артист.

З моменту переїзду в Україну артист вже встиг презентувати слухачам декілька своїх пісень. Наразі італієць активно записує свій дебютний україномовний альбом.

Fiamma - Голодний