Гола на ракеті: Настя Каменських іронічно відповіла на вірусний мем про себе

Після довгої інтриги Настя Каменських випустила новий запальний трек “Moloko”. “Moloko” — дует з популярним виконавцем домініканського походження Atomic Otro Way. Над відео працювала повністю українська команда у Києві.

Ексклюзивна прем’єра треку Moloko відбулась в ефірі американського шоу Premier Impacto, а вже сьогодні артистка презентує пісню на легендарному телешоу «Despierta America”, яке транслюється на мільйони глядачів ще з 1997-го і гостями якого неодноразово були так світові зірки, як Дженіфер Лопес, Бен Афлек, Рікі Мартін, Шакіра та багато інших. 

Настя Каменських з дівчатами стоїть
NK запрем'єрила новий кліп MOLOKO

Реліз пісні Moloko був запланований у 2022 році. Проте після початку повномасштабного вторгнення, як і всі українці, Настя Каменських поставила усі свої робочі справи на паузу. Але зараз артистка повертається до реалізації своїх планів та колаборацій. Адже вона, як єдина українська представниця на іспаномовному музичному ринку матиме ще більше приводів з'являтися в ефірах міжнародних топових ЗМІ та голосно говорити про Україну на весь світ. Новий спільний фіт був записаний разом з Atomic Otro Way, треки якого сягають 100 млн прослуховувань.

Настя Каменських
Настя Каменських у кліпі на пісню MOLOKO

І ось нарешті в мережі з'явилося анімаційне відео, де співачка летить на ракеті у космосі. Саме так Настя Каменських вчергове продемонструвала чудове почуття гумору та самоіронії і посміялась над вірусним мемом про себе “Гола на ракеті”, який стрімко поширився в мережі після одного із інтерв’ю артистки. 

NK
NK у кліпі Moloko

На ракеті NK прилітає на планету Moloko, яка спеціально для цього відео була створена режисеркою Лізою Рудою. Ліза Руда — молода режисерка, яка тільки почала свій творчий шлях. Каменських захоплюється тим, скільки зараз з'являється в Україні нових талантів. В усіх міжнародних шоу, куди її запрошують, співачка постійно розповідає про те, які українці талановиті. Тепер артистка хоче, щоб світ своїми очима побачив, як навіть під бомбами в Києві українці створюють нестандартні та креативні відео.

NK
NK запрем'єрила новий кліп MOLOKO

На планеті Moloko глядачі занурюються в захопливий сюрреалістичний світ. Для створення цього ефекту були використані передові технології LED екранів, які забезпечують неймовірну реалістичну картинку. Кожен образ, кожен кадр — це креативна та творча синергія української креативної команди, яка працювала над втіленням та реалізацією всіх ідей, а авторські образи, створені ексклюзивно для цього відео, захоплюють своєю унікальністю. 

Настя Каменських та Atomic Otro Way
Настя Каменських та Atomic Otro Way

«Я завжди прагнула бути різною у своїй творчості, дивувати глядачів та слухачів. Я мріяла створювати музику, яка не має кордонів. І для мене важливо доповнювати свої пісні яскравими візуалами, які відображають настрій та емоції, викладені у них. Кліп “Moloko” — це подорож у світ рожевих фантазій, де кожен з нас може на декілька хвилин заховатись серед мʼяких хмаринок та яскравих героїв від усіх проблем. Це ідеальний світ, де панує суцільний позитив і щастя», — коментує Настя Каменських.

NK X ATOMIC OTRO WAY - MOLOKO (OFFICIAL VIDEO)

Фото: пресслужба