Бенефіс Олесі Жураківської: комедійна вистава «Корсиканка» в її день народження

Вистава «Корсиканка» з Олесею Жураківською у ролі Жозефіни - одна з найулюбленіших вистав глядачів. Саме 13 серпня 2023 року Олеся Жураківська святкуватиме свій ювілей 50 років, а у залі будуть глядачі та віддані шанувальники української актриси театру і кіно. 

«Корсиканка» – відома комедійна вистава Київського театру драми і комедії на Лівому березі, яка вже 20 років збирає аншлаги, а Олеся незмінно всі ці роки грає головну роль. Вистава, яку багато хто дивився ще в дитинстві, а тепер приводить на неї своїх дітей. Вистава, яка лікує душі та дарує гарний настрій. Жанр - Історичний анекдот. У ролях: Олеся Жураківська, Сергій Солодов, Анатолій Ященко, Віктор Жданов, Володимир Мовчан та інші.

Олеся Жураківська
Олеся Жураківська

13 серпня 2023 року ви побачите виставу за п’єсою чеського драматурга Іржі Губача. 

Непередбачувані повороти долі великого імператора у виставі «Корсиканка» на сцені Жовтневого палацу. Перед вами буде уже зовсім немолодий, переможений та нікчемний, проте колись великий імператор Франції Наполеон. Перебуваючи в засланні на острові Святої Єлени, він може лише згадувати минуле та споглядати символ минулої влади – імператорський мундир, що тепер «працює» опудалом на городі… Та зовсім несподівано у життя старіючого керманича потужним вихором вривається вона, неймовірна корсиканка Жозефіна. І що відбуватиметься далі, ви дізнаєтеся вже дуже скоро. Мова вистави – українська.

Тривалість – 2 години 10 хвилин, з антрактом. 

Олеся Жураківська
Олеся Жураківська у виставі "Корсиканка"

Над створенням постановки працювали: режисер Олексій Лісовець; художник Олег Луньов; автор музичного рішення Олександр Курій; перекладач Григорій Дунда. Вистава «Корсиканка» у Києві відбудеться 13 серпня 2023 року о 18:00 у Жовтневому палаці.

Купити квитки можна на сайті Concert.ua. Поспішайте забронювати найзручніші місця в залі.