Великий гід по Їжі Львова: новий випуск фуд-тревел-шоу Міші Кацуріна

Ресторатор Міша Кацурін та тревел-блогер Антон Птушкін випустили нову серію власного фуд-тревел-шоу. Цього разу випуск присвятили їжі Львова. У кадрі – феноменальна галицька кухня, унікальне пиво і обід в арт-просторі. Бонусом – рецепт традиційного львівського сирника від бабці Дзюні.

“Львів мене приголомшив. Він не про борщ, штрудель та наливки. Він про глибину, традиції, шалену креативність, безмежну повагу до своєї історії та довічну боротьбу за цінності та ідентичність”, – зазначив Міша Кацурін.

Міша Кацурін
Міша Кацурін випустив фуд-тревел-шоу про їжу Львова

Весь випуск змогли вмістити в одну годину справжньої гастрономічної подорожі. Цього разу у кадрі лише Міша. Розпочав традиційно зі стрітфуду, продовжив львівськими круасанами та єврейською кухнею у Львові. Якщо глядачі не знали досі про її існування, то зараз саме час.

“В епізоді ви побачите автентичну кухню Львова, познайомитеся з феноменальними львів‘янами та отримаєте великий гід їжею цього казкового міста (він в описі під відео на YT)”, – Міша Кацурін.

Міша Кацурін
Міша Кацурін досліджував їжу Львова

Ресторатор розібрався, як львів'янам вдалося перетворити місто на справжній гастрономічний бренд, як по-новому може виглядати банош з лисичками та чому ж все таки туристи їдуть у Львів у гастротур.

Будьте готові до вже звичних страв, яворівського пирога та холодцю з фаршированою рибою.

“Я дуже мало знаю свою країну і попереду мене чекає безліч дивовижних відкриттів. Це тільки початок. Сьогодні нам, українцям, у кожному місті треба відбудовувати мости між нашим історичним минулим та сьогоденням. Знаходити і відтворювати все те, що не змогла до кінця зтерти країна-маніяк, яка мешкає по-сусідству. І Львів тут нам гарний приклад”, – підсумував Міша Кацурін.

Міша Кацурін сидить за столом
Міша Кацурін випустив фуд-тревел-шоу про їжу Львова
Їжа Львова. Великий гід

Дивіться також дослідження Міші Кацуріна та Антона Птушкіна найсмачніших закладів Києва.

Фото: пресслужба