Руслан Сенічкін розповів про свої улюблені місця в Україні звідки бере сили

Ведучий 1+1 Руслан Сенічкін надає перевагу відпочинку у рідній Україні. Зокрема, коли відчуває, що втомлений і треба «підзарядити батарейки» відправляється своїм улюбленим туристичним маршрутом. Звичайно, зараз, під час війни на повноцінний відпочинок чекати не приходиться. Хоча на день-два треба відволіктися і набратися енергії і сил. Тож Сенічкін розповів про свої таємні місця сили в Україні.

«Для мене сама Україна є місцем сили. Особливо зараз, коли ми об’єднані спільною трагедією – війною, яку розв’язала Росія проти України.

Попри те, що українців вбивають, намагаються стерти нашу ідентичність – ми щодня стаємо сильнішими. Щодня більше усвідомлюємо, хто ми є, чому Україна була, є і буде і звідки наше коріння. Росія століттями намагалася стерти українську ідентичність. Але в неї не вийшло тоді, не вийде і зараз», - розповідає ведучий.

Руслан Сенічкін
Руслан Сенічкін

Руслан Сенічкін полюбляє водити машину, тож об’їздив майже всю Україну сидячи за кермом автівки.

«А щодо того місця в Україні, де мені затишно, спокійно, де я набираюся сили, то, наприклад, якщо мені зараз дають 5 днів відпустки, і кажуть, вибирай, то я оберу українські Карпати. Я люблю всю Україну, всі куточки її об’їздив – Слобожанщину, Полтавщину, обожнюю Черкащину, особливо Трипілля, Шевченківські краї аж до Канева. У мене є там спеціальний маршрут – їду і насолоджуюся тією енергетикою. Багато доріг до Канева, але для мене Канів через Трипілля – то дорога особлива. Якраз теє місце сили. Можу дозволити туди-назад з’їздити за день.

А якщо ми говоримо про кілька днів перезавантаження, то це Карпати! Яремче, Микулиничин, Ворохта, Яблуниця, Криворівня, Вижниця – то вже ближче до країв, де народилась Люда Барбір. Оце просто святий для мене маршрут. Хоча я доїжджав до Рахова, їхав вздовж румунського кордону, потім до Мижгір’я, до Синевіру – там вже зовсім інша енергетика українських Карпат», - каже Руслан.