«Екскурсія моїми улюбленими місцями»: топ-6 локацій Кам’янець-Подільського від Олександра Педана

У своєму проекті «УніверCheck», який щосуботи показує Новий канал, телеведучий зібрав добірку місць, які точно варто відвідати у відомому туристичному місті.

«Кам’янець-Подільський – одне з найстаріших та найкрасивіших туристичних міст України. Там справді є, що подивитися. Тож я вирішив провести невеличку екскурсію моїми улюбленими локаціями», – розповідає Олександр Педан. 

Олександр Педан із донькою
Олександр Педан із донькою Лєрою

Зберігайте топ-6 класних місць Кам’янець-Подільського від Олександра та Валерії Педан.

1. Ратуша і площа Польський Ринок
– Без зайвих коментарів – це треба побачити. В принципі, звідти й починайте знайомство з містом, – каже Олександр Педан.

2. Сквер Лебедине Озеро
– Це найромантичніше місце в Кам’янець-Подільському, – розповідає Лера Педан. – Там багато красивих водоспадів, фонтанів, місточків, алей. А головне – статуя білого оленя, символ міста. Найяскравішою прикрасою там є лебеді – білий і чорний.

Олександр Педан
Олександр Педан із донькою у сквері Лебедине Озеро у Кам'янець- Подільському

3. Смотрицький каньйон

– Через Кам’янець-Подільський протікає річка Смотрич. І майже через усе місто, на чотири кілометри, йде глибока вузька ущелина, яка називається Смотрицький каньйон, – зазначає Педан. – По-перше, це дуже красиво! По-друге, круте місце для скелелазіння. Його дуже люблять наші українські скелелази. А ще для екстремалів є спеціальний тролей, по якому ти на швидкості пролітаєш над річкою. Висота – 38 метрів, довжина – 184 метри. 

4. Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла (вул. Татарська, 20)

– Це круте туристичне місце! – ділиться телеведучий. – У костелі знаходиться мінарет. Місцеві кажуть, що це єдине місце в світі, де на мусульманському мінареті стоїть християнський символ – Богородиця. А ще там є арка бажань, пройшовши через яку можна загадати своє.

Смотрицький каньйон
Смотрицький каньйон

5. Рок-шаман-сендвіч-бар «Троє в каное» (вул. Драгоманова, 10)

– Про цей заклад нам розповіла місцева молодь, – говорить Педан. – А ще в 2019 році тут був «Ревізор», який рекомендував кафе. У закладі дуже атмосферно, смачно й недорого. А ще, як на мене, дуже важливо, що «Троє в каное» волонтерять та годують обідами ВПО.

6. Кам’янець-Подільська фортеця

– Візитівку міста, яка входить до Семи чудес України, ми залишили на кінцівку, – каже Лера Педан. – Це не просто фортеця, а місто-фортеця, яке почали будувати тисячу років тому. Завітайте обов’язково!

Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла
Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла у Кам'янець-Подільському

Читайте також, де любить відпочивати Сергій Притула в Україні

Фото: пресслужба